7 kule oyunu nedir ?

Hypophrenia

Global Mod
Global Mod
7 Kule Oyunu Nedir?

7 Kule oyunu, çok oyunculu bir strateji oyunudur. Oyuncular eşit sayıda kuleleri denetim altına almaya çalışırlar. Her kuleden her zaman kontrolü sağlamak için çabalamaları gerekir. Oyuncuların amacı, diğer oyuncuların kulelerini ele geçirmek veya onların denetimlerini bozmaktır.

Oyun Kuralları

Oyuncular, her kuleden başlayarak onları denetim altına almaya başlar. Oyuncuların amacı, diğer oyuncuların kulelerini almak veya onların denetimlerini bozmaktır. Oyuncular kendi kulelerini denetim altına almak ve kontrol noktalarını oluşturmak için çabalamalıdır. Oyuncular, kendi kontrol noktalarını oluşturmak veya diğer oyuncuların kontrol noktalarını bozmak için çeşitli silahlar kullanabilirler.

Oyuncular kontrol noktalarından gelen gelirleri kullanarak kulelerini güçlendirebilirler. Oyunda, kontrol noktalarının geliri belli bir seviyeye ulaşınca, kontrol noktasından çıkan diğer bir özellik olan "Kaynaklar" ortaya çıkar. Oyuncular, Kaynakları toplayarak kendi kontrol noktalarını güçlendirebilir.

Oyun Hedefleri

Oyuncular, kendi kontrol noktalarını güçlendirmek veya diğer oyuncuların kontrol noktalarını bozmak için çeşitli stratejik ve taktiksel hareketler gerçekleştirebilirler. Oyuncular, diğer oyuncuların kontrol noktalarını ele geçirmek veya kendi kontrol noktalarını bozmak için çeşitli stratejik ve taktiksel hareketler gerçekleştirebilirler. Oyuncuların amacı, kendilerini korumanın yanı sıra diğer oyuncuların kontrol noktalarını da bozmak veya ele geçirmektir.

Puanlama Sistemi

Oyuncular, her kontrol noktasını denetim altına almaya çalışırken, kaynakları toplayarak ve diğer oyuncuların kontrol noktalarını bozmaya çalışarak puan kazanırlar. Oyuncuların, her kontrol noktasını almaya veya bozmaya çalışırken kazandıkları puanlar, onların skorlarını oluşturur. Oyuncular, kontrol noktalarını denetim altına almaya ve bozmaya çalışırken, diğer oyuncuların puanlarını da dikkate alarak onların puanlarını düşürmeye çalışabilirler.