Gelecek Partili Ololdukca’tan Erdoğan’ın kelamlarına reaksiyon: Katilleri bulmak için ne yaptınız?

Muqe

Global Mod
Global Mod
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün, Sakarya Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleşen ‘İlk Oyum Erdoğan’a, Birinci Oyum AK Partiye Gençlik Buluşması’ndaki, “Sevgili gençler benim en yakın mesai arkadaşlarımdan bir tanesi olan, irtibatımı yürüten Erol Olfazlaca diye bir dava arkadaşım vardı. Onun da bir yavrusu vardı, ismi Abdullah Tayyip. O gece köprüde ne yazık ki bu hain FETÖ’cüler Erol’u da Abdullah’ı da göğsünden ve sırtından vurarak şehit ettiler” açıklamasına Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Ololdukca’tan karşılık geldi.


‘KATİLLERİNİ BULMAK İÇİN NE YAPTINIZ?’

Eski eşi Erol Olfazlaca’u ve oğlu Abdullah Tayyip Ololdukca’u, 15 Temmuz 2016’daki darbe teşebbüsünde gerçekleşen akın kararında kaybeden Ololdukca, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan’a, şu sözlerle reaksiyon gösterdi:

“Peki siz katillerini bulmak için ne yaptınız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan? Geride kalanlarla niye görüşmüyorsunuz?”

Peki siz katillerini bulmak için ne yaptınız Cumhurbaşkanı @RTErdogan ? Geride kalanlarla neden görüşmüyorsunuz ? https://t.co/tPXov0U5iS

— Nihal OLÇOK (@NihalOlcok) September 25, 2022