İzmir’de kampa girecek CHP, seçim ve sandık güvenliğini ele alacak

Muqe

Global Mod
Global Mod
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kümesi, yeni yasama yılı öncesi İzmir’in Seferihisar ilçesinde kamp yapacak. CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kampa başkanlık yapması için bugün İzmir’de olması bekleniyor.

KAMP PROGRAMI NETLEŞTİ

İlçede bulunan bir otele bugün öğlen saatlerinde giriş yapması beklenen Kılıçdaroğlu, partililerle akşam yemeğinde bir ortaya gelecek. Yarın sabah saatlerinde Kılıçdaroğlu’nun basın mensupları ile bir ortaya gelerek açıklamalarda bulunması, basına kapalı gerçekleşen programda ise çeşitli sunumların yapılması planlanıyor. Programın üçüncü günü olan cumartesi günü, çeşitli sunumlar ve istişarelerin akabinde Kılıçdaroğlu bir değerlendirmede bulunacak.


SEÇİM VE SANDIK GÜVENLİĞİ ELE ALINACAK

CHP başkanı, cumartesi akşamı 20.00’de Agora Antik Kent’te düzenlenecek olan Avrupa Kurulu Parlamenter Meclisi tarafınca İzmir’e verilen 2022 Avrupa Ödülü’nün merasime katılacak. Partililer, 25 Eylül Pazar günü saat 10.00’da otelden çıkış yapacak. CHP heyeti kampta ülke gündemindeki bahisleri kıymetlendirecek. Seçim ve sandık güvenliğine ait sunumların yapılacağı kampta görüş ve teklif ile değerlendirmeler de gerçekleşecek.