MHP önderi Bahçeli Elazığ’daki korsan afişler üzerinden Kılıçdaroğlu’nu gaye aldı

Muqe

Global Mod
Global Mod
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli, “2023’e Hakikat: Aday Belirli, Karar Net” başlıklı açık hava toplantısı için geldiği Erzurum’da, ellerinde Türk ve MHP bayrağı bulunan atlı ciritçilerce karşılandı.


MHP başkanının açıklamaları şöyleki:

Yurdumun herkesinı muhabbetle kucaklıyorum. Erzurum’da deniz yok diyorlar. Evet yok lakin ben burada sevda okyanusu görmekteyim. Türkiye muhaliflerinin kalın maskesi 2023’te yırtılıp atılacaktır. Türk milleti mührü eline aldığında zillet partilerini nazarann olmayacaktır. Hiç kimse boş hayale kapılıp yanlış hesap yapmasın. Aydınlık yarınlarınız sahip çıkacak mısınız? Bayrağa sahip çıkacak mısınız? Bu inanmışlığınız gösteriyor ki, Erzurum’da Zillet İttifakı’na geçit yok.


“ADAYIMIZ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

2023’te cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin 2. yarısına geçmiş olacağız. Terörü bitirmiş, işsizliği yenmiş, üretim, yatırım seferberliği ile yükseldikçe yükselmiş bir ülke gerçeğine ulaşacağız, Türkiye’yi büyülteceğiz. Bizim adayımız muhakkak, sonucumız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Kılıçdaroğlu 2 Ağustos’ta Erzurum’a gelerek palavralarına yenilerini ekledi. Bu ziyaretinde helalleşmek istediğini belirtti. Kılıçdaroğlu evvelki konuşmasında, ‘Selahattin Demirtaş’ın Osman Kavala’nın özgür bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız’ demişti. Kılıçdaroğlu’nun Erzurum’a gelerek Nutuk’tan bahsetmesine gerek yoktur. Bir teröristin bir casusun göğsünde onur madalyası taşıyacağını düşünen Kılıçdaroğlu’ndan diğeri değildir. Demirtaş’ın dışarıya çıkaracağını söyleyen Kılıçdaroğlu bu yetkiyi kimden alıyorsun? Cezaevinde bulunan terör hatalısını nasıl dışarıya çıkaracaksın.


KORSAN AFİŞLER ÜZERİNDEN KILIÇDAROĞLU’NU GAYE ALDI

Geçtiğimiz günlerde Elazığ’a gitti. Gakkoşlar Kılıçdaroğlu’na ders verdi. Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a erdem madalyası takacağım kelamı afişe edildi. CHP’li vekilin ve Kılıçdaroğlu’nun dış siyaset baş danışmanının ‘Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım ediyor’ kelamı gözler önüne serildi. Bu pankartların hepsi gerçek hatta daha fazlası vardır. Kılıçdaroğlu’nun kelamları hakaret içerikli bir iftiradır. Demirtaş’a onur madalyası takacağım kelamının yazılı olduğu afişte poz vermesi, ‘barışacağız’ demesi, Türkiye’ye meydan okuma küstahlığıdır.


“ROBOSKİ DİYE BİR YER YOKTUR”

Kılıçdaroğlu açıklasın İmralı canisinin hür kalmasını öbür ittifak ortaklarıyla konuştu mu? bu biçimde bir kapalı ajandaları var mı? Kılıçdaroğlu PKK’nın emellerine sarılmıştır. Okyanus ötesinde kripto iletiler aldı mı? Ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. Kaçamazsınız, kurtulamazsınız. Türkiye’de Kürdistan diye bir bölge yoktur. Kılıçdaroğlu burada esti gürledi, çabucak sonrasında Şırnak Uludere’ye giderek nifak yaydı. Helalleşme maskesi altında ileti vermek aymazlıktır. Türkiye’de Roboski diye bir yer yoktur. Erzurum’da öbür, Uludere’de oburdur. 6’lı masanın altı yılan, çıyan kaynamakta, Türk düşmanları zehir kaynatmaktadır. Terörle gayrete hayır diyen bunlardır. Mavi Vatan’daki varlığımıza karşı çıkan bunlardır. 1915 olayın iç yüzünü saptırmak tarih hatasıdır. Zillet İttifakı bunlara da tepkisizdir. Kendileri kimdir ki adayları ne olacaktır.


“ENFLASYON var ise BUGÜN YARIN DÜŞER”

Bekamız tehlikeye girerse yok oluş kaçınılmazdır. Türkiye’nin güvenliği her şeyin önünde ve üstündedir. Ülkemizin geleceğini teslimiyetçiler belirleyemez. Biz milletin ruh kökü olan Cumhur İttifakı’yız. Enflasyon var ise bugün yarın düşer, lakin vatan elden giderse bu ağır sonuç nasıl telafi edilecektir. Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünü cumhurun zaferiyle taçlandıracağız.