Pankartları yırtılan Gelecek Partisi’ne bir pürüz daha

Muqe

Global Mod
Global Mod
Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığı, Genel Liderleri Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı halk buluşmasına hazırlanıyor. Buluşmanın 18 Eylül Pazar günü 17.30’da gerçekleşeceğini belirten Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Lideri Erol Demir, ilçe merkezinde astıkları panklartların söküldüğünü ve yırtıldığını söz etti. ‘Halk buluşması’ için tüm hazırlıkların yapıldığını paylaşan Demir, ilçe sakinlerini düzenledikleri programa davet etti. Demir, “Ne yaparlarsa yapsınlar her dakika büyüyen Gelecek umuduna karşı koyamayacaklar” dedi.

‘TANITIM ARACIMIZA MÜSADE VERİLMEDİ’

Pankartların yırtılmasının akabinde Gelecek Partisi İstanbul Vilayet Lideri İsa Mesih Şahin yaptığı açıklamada bir maniyle daha karşılaştıklarını lisana getirdi. Şahin, “İstanbul Valiliği, Sultanbeyli Buluşması için tanıtım aracımızın gezmesine müsade etmedi” açıklamasında bulundu.

İstanbul Valiliği, Sultanbeyli Buluşması için tanıtım aracımızın gezmesine müsade etmedi.

Ferman valininse meydanlar bizimdir
❗
İstediğinizi yapın, 18 Eylül’de Sultanbeyli’de yer yerinden oynayacak. pic.twitter.com/FRDLaGUBxY

— İsa Mesih Şahin (@isamesihsahin) September 14, 2022

Gelecek Partisi’ne yönelik engellemeler partiler tarafınca da toplumsal medya da reaksiyona niye oldu.